O nas

Maciej Trojnacki

Maciej Trojnacki

Prezes Zarządu

Naukowiec z ponad 20 letnim doświadczeniem w realizacji prac B+R, w tym ukierunkowanych na praktyczne zastosowania. Jego działalność B+R koncentruje się na pojazdach autonomicznych, robotach społecznych oraz skanowaniu i druku 3D. Odpowiada za strategię i bieżące funkcjonowanie Firmy oraz prowadzenie prac B+R.

Przemysław Dąbek

Przemysław Dąbek

Wiceprezes Zarządu

Naukowiec, inżynier, edukator. Świadomy wyzwań globalnych związanych ze zmianami klimatycznymi, demograficznymi i wywołanymi postępem technicznym, współtworzy rozwiązania oparte na wiedzy i wykorzystujące technologie high-tech.  

Cezary Janczura

Marketing manager

Pasjonat nowych technologii, próbujący zrozumieć otaczający go świat. Wieloletni pobyt poza Polską nauczył go amerykańskiego podejścia do biznesu tzw. “can do attitude”. Dzięki temu wychodzi z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Posiada ponad 10 lat doświadczenia w marketingu online i offline, a jego główną specjalizacją jest strategia biznesu.

Co nas wyróżnia

EDUROCO sp. z o.o. została założona w maju 2018 r. z myślą opracowywania produktów i usług na bazie prac B+R. Spółkę EDUROCO wyróżniają na tle konkurencji dorobek, kompetencje i osiągnięcia zespołu stojącego za stworzeniem tego startupu.

Wśród założycieli EDUROCO są pomysłodawcy i twórcy innowacyjnych rozwiązań, jak robot społeczny, naukowcy i inżynierowie z wieloletnim stażem działający w obszarze nauk technicznych oraz osoby z doświadczeniem w różnych obszarach biznesu, w tym w robotyce mobilnej, mechatronice, IT, finansach i edukacji.